Vjerujem da već imate grižnju savjesti od količine nezdravih grickalica i kolača koje ste pojeli u posljednjih dva mjeseca, provodeći vrijeme najviše ili isključivo kod kuće. Prženi kikiriki, slani i mastan čips, palačinke (sa svime bijelim i obojenim što standardno ide u i na njih), pečene buhtle, muffini, biskviti,… samo da se ima što za naći na stolu, jer svi su nekako više ‘gladni’ kad smo ovako stalno doma. No, čini se da vaga nije zadovoljna našim dosadašnjim odabirom, a ljeto se bliži…
Upravo zato što znam koliko te to muči, odlučila sam potaknuti te na sasvim drugačiju alternativu, koja te neće dovesti do toga da se osjećaš savršeno samo tih par minuta dok jedeš, a odmah nakon toga kreće grižnja savjesti, napuhnutost, moguće i promjena raspoloženja i tko zna što još.






